Test Yazılımı

Emin olabilirsiniz: Uzmanlara emanetsiniz!

Zwick, 15 yıllık Windows yazılım programlamasından, malzeme testi ve know-how konusunda 90 yıllık deneyime sahiptir. Bu deneyime dayanarak, Windows platformunda malzeme test cihazlarımız için ve en son yazılım teknolojileriyle yazılımı geliştirdik.

Test yazılımı basit ve esnek, kullanıcı dostu ve güçlü, doğru ve uygun maliyetli, akıllı ve güvenli - kısaca: Mükemmel çözüm. Mevcut standartlara göre test edilip edilmediğine bakılmaksızın, kendi test spesifikasyonlarını oluşturmak veya ölçüm verilerini bir veri tabanına aktarmak isteyip istemediğine bakılmaksızın, Zwick dünya çapında doğru çözüm ile birlikte hizmet vermektedir.

Her uygulama için test yazılımı(4)

Standart made in Germany

Tüm sektörlere ait müşteriler için, en üst düzeyde özen ve hassasiyetle ürünler üretiyor ve son teknolojiye dayalı araştırma ve geliştirme çözümleri sununyoruz. Test cihazlarımız "Made in Germany" kalitesini temsil etmektedir. Her test sistemimiz güncel EG-Cihaz yönetmeliklerine uygundur.

Kendinizi ikna edin, örneğin Ulm'daki yıllık testXpo fuarımızda.

Dr. Jan Stefan Roell
  • Made in Germany
  • Tüm test sistemi için güvenlik
  • Ergonomik Kullanım Konsepti
  • Esnek ve geleceğe yönelik

Characterization of coatings in the nano range

As coatings become thinner, the difficulty in determining their physical properties increases. The limits of previously tried and tested surface engineering techniques are encountered and results become unreliable. Available from Zwick is an efficient solution to this problem in the form of a tester developed specifically for characterizing mechanical surface properties in the micro and nano ranges.
LFU_01
En iyi