Hakkımızda

Zwick, malzeme testi için dünyanın önde gelen test cihaz tedarikçisidir.

Statik malzeme test cihazları alanında, dünyanın lider tedarikçisi konumundadır. Dinamikler alanında, onlarca yıl boyunca yorulma test sistemleri için çözümler sunduk. Sac şekillendirme test cihazları, sertlik test makineleri ve cihazlar, erime akış indeksi veya darbe testi için ürünler belirlemek için akış test cihazları olsun - bu uygulamalar için en uygun çözüme sahibiz! 

Cihazlarımız 20'den fazla sektörde kalite güvencesinde olduğu gibi araştırma ve geliştirmede de kullanılmaktadır. Uzmanlarımız farklı sektörlerin bireysel gereksinimlerini detaylı olarak bilir ve test çözümlerini tam olarak karşılar.

Zwick’e Genel Bir Bakış / Bir Bakışta Zwick

Yapı Orta düzeyli aile şirketi
Kurucu 1854
Konsolide satışlar 2016 210 Mio. €
Dünya çapında çalışan grup 1.350 +
Zwick Roell Grubu 14 Şirket
Satış ortağı Dünya çapında 56
Üniversite Konseyi 2015 Dr Jan Stefan Roell

Dr. Jan Stefan Roell - Zwick Roell AG CEO'su

Zwick Roell, 160 yılı aşkın süredir olağanüstü teknik başarıları, yenilikçiliği, kalitesi ve güvenilirliği ile malzeme ve parça test sistemlerinde adını duyurmuştur. Müşterilerimiz Zwick’e güveniyor; çünkü biz, statik testlerde dünya lideriyiz ve yorulma test sistemlerinde önemli bir büyüme kaydettik. Rakamlar da aynı şeyleri söylüyor: 2016 mali yılında şirket 210 milyon € satış gerçekleştirdi. 

Bir Aile Şirketi olan Zwick, yenilikçi ürün geliştirme, geniş ürün yelpazesi ve dünya çapındaki servis olanakları sayesinde; hem araştırma ve geliştirme konusunda hem de 20’den fazla alanda kalite güvencesiyle en üst gereksinimlere özel çözümler sunmaktadır. Almanya'da (Ulm, Radeberg, Bickenbach), Büyük Britanya'da (Stourbridge), Avusturya'da (Fürstenfeld) ve Fransa, İngiltere, İspanya, ABD, Brezilya, Türkiye, Singapur ve Çin'deki diğer şubelerde ve 1.350'den fazla çalışanı ile dünya çapında temsilcilikleri 56 ülke, Zwick markası en yüksek ürün ve hizmet kalitesini garanti eder.

Zwick Roell Grubu

Zwick GmbH & Co. KG

ZW_logo
Zwick, 1938 yılında Ulm-Einsingen’de test cihazlarının üretimiyle başlamış ve sonraki yıllarda malzeme test cihazları alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden birisi haline gelmiştir. 1992 yılında şirket Roell Group ile birleşti.

Toni Technik

TT_Logo
Zwick Roell AG, Toni Technik Baustoffprüfsysteme GmbH şirket ortaklarındandır. 1876 yılında kurulan "Toni", yapı malzemeleri endüstrisi alanında uluslar arası tanınırlığı olan bir firmadır.

Messphysik

MP_logo_DOS
Zwick Roell AG, 2006 yılından beri Messphysik Materials Testing GmbH’nın %100 sahibidir. Avusturya'da kurulu olan bu orta ölçekli ve yenilikçi firma, yıllardan beri hammadde ve malzemelerin optik uzama testlerinde uluslararası başarı yakalamıştır. 

Latzke

Latzke-Logo-F-2c
2015'ten bu yana, Wiehl merkezli Latzke sertlik test GmbH şirketi Zwick Roell şirketlerine aittir. Latzke sertlik testi GmbH, sertlik testi alanında kanıtlanmış bir uzman olup, DAkkS onaylı bir kalibrasyon laboratuarına ve sertlik aralığında kapsamlı bir hizmet ve ürün yelpazesine sahiptir.

Indentec

IND_logo
Indentec, Zwick Roell AG'nin bir parçasıdır. AG, Indentec'te çoğunluk hissesine sahiptir. Indentec, yeni bir Rock-well Sertlik Ölçüm Cihazı tasarlamak için 1976 yılında kurulmuştur O günden bu yana, Indentec binlerce cihaz satmıştır. 

GTM

gtm_logo_2011_700
GTM, önde gelen yük ölçme hücreleri, tork sürücülerin ve çok bileşenli sürücünün üreticisidir. Şirket ayrıca devlet enstitülerine, kalibrasyon laboratuarlarına ve güç ve tork sürücülerin üreticilerine tam ölçüm ekipmanı sağlamaktadır. 2007'den beri şirket Zwick Roell Grubunun bir parçası olmuştur.

1:54

Zwick Roell testing systems for a better world

Zwick is the world's leading supplier of materials testing machines. With a large portfolio of materials testing machines and accessories and software, we offer the right solution for any testing requirement.

En iyi